Podłoże przezroczyste jest bardzo ekskluzywnym i wyjątkowym materiałem dla biznes kart. Przezroczystość jednocześnie stwarza ogromne możliwości projektowe, których nie można uzyskać na standardowych, białych podłożach. Nasze karty plastikowe drukujemy przy użyciu zaawansowanej technologii druku offsetowego UV.
Biznes Karty

Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych.

Biznes karty można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

Plastic (przezroczysty)

Linia Plastic to produkty drukowane na tworzywach sztucznych PVC i PP przy użyciu nowoczesnej technologii bezwodnego druku offsetowego UV. Drukujemy je na maszynie KBA Genius 52UV.

0,4 mm przezroczyste PP
Produkt drukowany jest na przezroczystym tworzywie PP (polipropylen matowy). Powierzchnia materiału różni się po obu stronach. Strona na której jest nadruk jest gładka, ale awersem produktu jest strona matowa, o lekko „oszronionym” wykończeniu. Materiał nie rysuje się, jest dużo trwalszy od papieru.
0+0 Bez uszlachetniania
Produkt nie jest uszlachetniany.
85 x 54 mm

85 x 54 mm – format karty kredytowej, zgodny ze europejskimi standardami.

4+0 full kolor CMYK (UV błysk)
Zadruk w pełnym kolorze z jednej strony. Wysokiej jakości odwzorowanie kolorów w zakresie techniki druku offsetowego UV. Wykończenie błysk.
Zaokrąglone narożniki

Dzięki wykrawaniu przelotowemu krawędzie biznes kart są gładkie, niepostrzępione i pozbawione „ząbka”.

Information

Client:
Date: 16 maja, 2013
Live preview

Facebook