Wizytówki – Premium Błysk
Wizytówki Premium, foliowane dwustronnie, są doskonałym sposobem na prezentację firmy, lub jej przedstawiciela.
Produkty Premium Błysk – drukowane są na papierze kredowym, o gramaturze 350g, dodatkowo uszlachetniane folią błysk z obu stron.
Przy zastosowaniu różnorodnych opcji z powodzeniem mogą posłużyć również jako metki, karnety, bilety lub zaproszenia.

 

Podłoże i uszlachetnienie
Produkty z serii Premium błysk drukowane są na kredowym, dwustronnie bielonym kartonie o gramaturze 350g i dwustronnie powlekane wysokiej jakości błyszczącą folią. Kreda 350g jest papierem o większej gładkości niż karton 300g, ale nieco mniejszej sztywności. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów a dwustronne laminowanie błyszczącą folią dodatkowo je ożywia i zwiększa trwałość produktu.

 

Formaty
Wizytówki dostepne są w dwóch standardowych formatach 90×50 mm oraz w formacie 85×55 mm (Eurostandard).
Zamawiając wizytówki podwójne lub potrójne, mogą je Państwo z powodzeniem wykorzystać je jako metki, bilety, broszury informacyjne lub zakładki do książek. Jeśli zamówią Państwo dodatkowo opcję bigowania – posłużą one jako mini-zaproszenia.

Kolorystyka
Biznes Karty dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych:
4+0 – jednostronny zadruk w pełnej kolorystyce CMYK
4+4 – dwustronny zadruk w pełnej kolorystyce CMYK

 

Opcje produktu:

Tłoczenie
Tłoczenie, podobnie jak lakier wybiórczy UV pozwala na wyróżnienie wybranych elementów projektu. Jest to doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru Biznes Karty. Znaczną część składową ceny stanowi koszt wykonania matrycy tłoczącej, dlatego uwzględniamy to w cenie opcji. Państwa matryce, po pierwszym wykorzystaniu są u nas przechowywane i oznaczane. Można zatem skorzystać z nich wielokrotnie przy późniejszych projektach – nie płacąc już kosztów wykonania matrycy. Matryc tłoczenia nie można wykorzystać jako matryc do hotstampingu.

 

Bigowanie
Bigowanie to proces, ktory ma za zadanie złamanie papieru. Opcja ta znajduje zastosowanie przy mini-zaproszeniach, karnetach czy w połączeniu z dziurkowaniem metkek.
Istnieje możliwość bigowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.

 

Dziurkowanie
Dziurkowanie pozwala na użycie produktu jako metki lub przywieszki.
Standardowa średnica dziurki to 4 mm.

 

Hotstamping
Hotstamping to opcja, za pomocą której na wybrane elementy projektu wtłaczana jest dodatkowa folia – złota, srebrna lub w innym kolorze, dzięki czemu produkt zyskuje znacznie na elegancji. Można otrzymać dzięki temu w prosty sposób efekt złocenia lub srebrzenia. Dostępne kolory folii hotstampingowej:

– srebrna – złota
– czerwona – niebieska
– czarna – hologram

Jest to doskonały sposób na nadanie indywidualnego charakteru Biznes Karty. Znaczną część składową ceny stanowi koszt wykonania matrycy tłoczącej, dlatego uwzględniamy to w cenie opcji. Państwa matryce, po pierwszym wykorzystaniu są u nas przechowywane i oznaczane. Można zatem skorzystać z nich wielokrotnie przy późniejszych projektach – nie płacąc już kosztów wykonania matrycy. Matryc do hotstampingu nie można wykorzystać jako matryc do tłoczenia.

 

Perforowanie
Opcja perforacji (nacinania) znajduje swoje zastosowanie dla produktów służcych jako kupony, bilety. Istnieje możliwość perforowania zarówno wzdłuż dłuższej jak i węższej krawędzi.
Należy pamiętać o zaznaczeniu perforacji na projekcie.

Information

Client:
Date: 16 maja, 2013
Live preview

Facebook