Saszetka na broń

Saszetka do dyskretnego przenoszenia broni, mocowana na pasie, wykonana jest z materiału typu cordura, zapinana na zamek błyskawiczny. Będący w zestawie pas, wykonany jest z taśmy, posiada klamrę zamykającą z podwójnym zabezpieczeniem, a jego brzegi, jak również brzegi saszetki zabezpieczone są taśmą lamówkową. Wewnątrz saszetki, na całości jej mocującej strony wszyty jest rzep, do którego w ten sam sposób mocowana jest kabura. Dodatkowo kabura posiada zabezpieczenie z taśmy podszytej rzepem gwarantujące możliwość swobodnego wydobycia broni z kabury, a także chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kabury z bronią podczas gwałtownego otwarcia saszetki. Oba te zabezpieczenia  zapobiegają także przemieszczaniu się kabury wewnątrz saszetki.

Uniwersalne wykonanie kabury, a także pozostałych elementów saszetki umożliwia stosowanie jej zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych, a także mocowanie kabury w dowolnej płaszczyźnie, pod dowolnym kątem.

Konstrukcja saszetki umożliwia otwarcie jej jednym, szybkim ruchem przy pomocy umocowanych uchwytów ( wszyte są dwa uchwyty, dla osób prawo i leworęcznych).

Na wierzchniej stronie saszetki znajdują się dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, swobodnie mieszczące dokumenty, legitymację, długopis itp.

Information

Client:
Date: 9 marca, 2013
Live preview

Facebook