Klasyczne wizytówki bez folii.

Wizytówki

Wizytówka to obowiązkowy i niezbędny element prezentacji firmy. Jeden z pierwszych, z którym styczność ma potencjalny kontrahent. Dobre wykonanie i ciekawy projekt to składniki, które pozwalaja na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia i pozytywnej oceny.   W połączeniu z opcjami bigowania i przy zastosowaniu powiększonych formatów, można zastosować je też jako bilety, karnety czy mini zaproszenia.

Classic

Linia produktów Classic – drukowanych na papierze kredowym, o gramaturze 350g, pokrywane warstwą lakieru dyspersyjnego, który zabezpiecza druk przed ścieraniem. Produkty Classic nie są foliowane.

Kreda mat 350g

Produkt drukowany jest na kredowym, dwustronnie bielonym kartonie o gramaturze 350g. Jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale nieco mniejszej sztywności. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu.

0+0 Bez uszlachetniania
Produkt nie jest uszlachetniany.
90 x 50 mm
Standardowy format wizytówki – 90 x 50 mm.
4+4 full kolor CMYK
Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.
Kolejka Wizytówki_4+4

Lakier dyspersyjny
Produkt pokryty jest warstwą lakieru dyspersyjnego, która dodatkowo poprawia efekt wizualny wydruku. Warstwa lakieru dyspersyjnego zabezpiecza także wydruk przed ścieraniem.
kolor Pantone brak

Information

Client:
Date: 16 maja, 2013
Live preview

Facebook