• Baner

  Baner

  Baner

  Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy 5 standardowych formatów: 200×100 cm, 300×100 cm, 300×125 cm, 300×150 cm oraz 400×150 cm. Jeśli Twoja wizja wybiega poza ramy, możesz wybrać format indywidualny …

  W naszej ofercie znajdziesz baner jednostronny na podłożu frontlight 510 g oraz baner dwustronny drukowany na podłożu blockout 610 g. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania.

   

   

   

  Siatka mesh

  Chcesz, aby Twój przekaz trafił do jak największej liczby odbiorców? Zareklamuj się z rozmachem! Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki o grubości 270 g jest mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych.

  Siatki drukujemy w pięciu standardowych formatach: 200×100 cm, 300×100 cm, 300×125 cm, 300×150 cm, 400×150 cm z oczkowaniem i zgrzewaniem lub bez wykończenia. Możesz również wybrać indywidualny format.

 • Kalendarze

  Kalendarze

  Kalendarz jednodzielny

  Kalendarz jednodzielny to idealne rozwiązanie, dla tych którzy cenią sobie minimalizm i dysponują niewielką przestrzenią do aranżacji. Indywidualny charakter kalendarza podkreślisz grafiką, a powieszony na ścianie nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych terminach. Twój projekt wydrukujemy w formacie 320×490 mm na kartonie 300 g i zabezpieczymy lakierem dyspersyjnym. Możemy go również pokryć folią mat lub połysk. Tak powstanie główka kalendarza.

  Na podkład kalendarza wykonany z kartonu 300 g, nakleimy dwunastostronicowe kalendarium w formacie 290×190 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. Jeśli wybierzesz pakowanie w kopertę – otrzymasz elegancki prezent dla Twoich kontrahentów.

  Możesz również wybrać opcję z kaszerowaną główką. Ten dodatkowy proces nada Twojej grafice wyjątkowego efektu wypukłości, a kalendarzowi szlachetnej elegancji.

   

  Kalendarz trójdzielny

  Myślisz – kalendarz, mówisz – trójdzielny! To ulubiony kalendarz, który ma swoje zasłużone miejsce w każdym biurze. Przyciąga kolorową główką i firmowo zadrukowanym podkładem. W naszej ofercie znajdziesz kalendarz trójdzielny w formacie 320×810 mm. Twój projekt graficzny wydrukujemy na kartonie 300 g i pokryjemy lakierem dyspersyjnym. Tak powstanie główka.

  Na stabilny, wykonany z tego samego materiału podkład, nakleimy trzy dwunastostronicowe kalendaria w formacie 290×150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g oraz założymy przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. Możesz również wybrać pakowanie w kopertę.

  Chcesz się jeszcze bardziej wyróżnić? Wybierz kalendarz z kaszerowaną główką, dzięki czemu Twoja grafika zyska wyjątkowy efekt wypukłości, a kalendarz szlachetnej elegancji.

  Kalendarz spiralowany wieloplanszowy

  Bogactwo projektów graficznych, które możesz zaprezentować w kalendarzu wieloplanszowym jest ograniczone tylko i wyłącznie Twoją wyobraźnią. Do wyboru masz standardowe formaty: B2, A2, A3 oraz A4, w których przygotujesz 12+1 lub 6+1 pięknych, opatrzonych indywidualnym projektem, kart. Kalendarze w formatach B2 i A3 możesz wydrukować w orientacji poziomej i pionowej.

  Do druku kalendarzy wieloplanszowych wykorzystujemy papier kredowy 170 g. Okładkę drukujemy na papierze kredowym 250 g lub 350 g, którą możemy dodatkowo pokryć, w zależności od wybranego rodzaju papieru, lakierem UV, folią mat lub połysk. Czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu. Całości dopełni spirala dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym bądź srebrnym.

   

  Kalendarz plakatowy listwowany

  Przyciąga formatem – taki właśnie jest kalendarz plakatowy – wyjątkowo praktyczny i ulubiony. Doskonałe połączenie plakatu z kalendarzem.

  Wielkość kalendarza umożliwia zaprojektowanie nawet najbardziej wyrafinowanej grafiki, a czytelne i funkcjonalne kalendarium nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych wydarzeniach. Możliwość całkowicie indywidualnego zadruku na tak dużej powierzchni to również atrakcyjna i wyjątkowo skuteczna forma reklamy Twojej firmy przez cały rok.

  Kalendarze plakatowe drukujemy w formatach B1, B2, A1 i A2 na papierze kredowym o gramaturze 170 g, 250 g lub 350 g. Wydruk standardowo pokrywamy lakierem dyspersyjnym. Uszlachetnienie folią mat lub połysk bądź lakierem UV nada Twojej grafice aksamitnej matowej głębi lub wyjątkowego blasku. Całości dopełni właściwie dobrana elegancka listwa w trzech kolorach do wyboru: białym, czarnym bądź srebrnym. Już dziś zdecyduj się na kalendarz plakatowy.

   

   

 • Koperty Firmowe

  Koperty Firmowe

   

  Koperty Firmowe

   
  Koperty firmowe w dobie masowej sprzedaży wysyłkowej to nie tylko miły dodatek, w którym Twój klient otrzymuje Twoje dokumenty (np. faktury)
  To pierwsza forma reklamy, którą otrzymuje Twój klient, zanim sprawdzi jej zawartość. Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm, dobry nadruk może przekonać do zajrzenia do wewnątrz koperty. Możliwość zadruku full kolor koperty na pewno pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu.

   

 • Zaproszenie

  Zaproszenie

  Zaproszenie

  To produkt, którego nie trzeba zapraszać – robi to sam za siebie. Zaproszenia informują nie tylko o momentach, które chcemy dzielić z najbliższymi, ale również o interesujących wydarzeniach firmowych. Wszystkie spotkania zasługują na odpowiednią oprawę i dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele możliwości aranżacji zaproszeń.

  Dostępne są w czterech formatach z zadrukiem jedno- lub dwustronnym. Dla podkreślenia ich wyjątkowości możesz wybrać uszlachetnianie folią mat. Zaproszenia drukujemy na kredzie 350 g mat – dzięki temu tworzą niezwykle elegancki produkt i gotowe są na… każde otwarcie.

   

   

 • Pocztówka

  Pocztówka

  Pocztówka

  Pierwsze skojarzenie jakie przywołuje to ulubiony widok. Pożądane przez kolekcjonerów i wszędobylskie, są w każdym miejscu świata. Jeżeli chcesz pokazać swój własny kawałek świata, to są doskonałą formą prezentacji Twoich pomysłów.

  Możesz wybrać tradycyjny format A6 lub niekonwencjonalny dla pocztówek format DL. Zadrukujemy je jednostronnie lub dwustronnie, w pełnym kolorze. Mogą również błysnąć z jednej strony z pomocą lakieru UV. Pocztówki drukujemy na kredzie 350 g mat – to idealny podkład dla widowiskowego przekazu.

   

   

 • Opakowania CD, DVD

  Opakowania CD, DVD

  Opakowanie CD

  Poszukujesz oryginalnego i efektownego opakowania do płyt CD dla Twojego Klienta? A może chcesz wzbogacić swoją kolekcję płyt indywidualnym gadżetem? Teraz to możliwe! Możesz stworzyć własne opakowanie na płyty CD. To również doskonały pomysł na prezent dla najbliższych, taka pamiątka z pewnością uwieczni każdą uroczystość.

  Wybierz opakowanie z jednym lub dwoma skrzydełkami, a my zadrukujemy je dwustronnie w pełnym kolorze. Wnętrze opakowania uzupełnimy o transparentną tackę na płytę. Twój projekt doskonale zabezpieczy folia mat lub połysk, a wytrzymała kreda 350 g zapewni mu trwałość i elegancki wygląd. Opakowania na płyty CD drukujemy już od nakładu 50 szt. Jeżeli interesuje się nakład „platynowy” zapytaj nas o indywidualną wycenę.

  Opakowanie DVD

   

 • Płótno Canvas

  Płótno Canvas

  Płótno Canvas

  Wybierz płótno Canvas, które pozwoli Ci na oryginalne wyeksponowanie ulubionych fotografii. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna pozwala tworzyć autentyczne dzieła w niskim nakładzie. Sprawdza się przede wszystkim w ekspozycjach wewnętrznych i stanowi doskonałe uzupełnienie w aranżacji wnętrz. Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich jakością i oryginalnym pomysłem na wydruk – jest to produkt stworzony dla Ciebie!

  Szeroki wybór formatów zaspokoi Twoje gusta, a dodatkowe naciągnięcie na blejtramie sprawi, że płótno stanie się idealnym pomysłem na prezent. Nasze płótno o gramaturze 400 g zawiera naturalne włókna i posiada specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu.

 • Folie

  Folie

  Folia monomeryczna

  Folie monomeryczne to podstawowe podłoże wykorzystywane w druku wielkoformatowym. Są to białe, samoprzylepne folie o szerokich możliwościach stosowania, charakteryzujące się dużym nasyceniem barw. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce być zauważony zarówno w reklamie wewnętrznej jak i zewnętrznej.

  Nieważne czy projektujesz stoisko targowe, czy chcesz wyróżnić swoją tablicę reklamową, matowa lub błyszcząca folia monomeryczna o grubości 100 mikronów pozwoli zrealizować Twój pomysł. Aby reklama była nie tylko efektowna, ale i długotrwała, zalecamy zalaminować folię laminatem monomerycznym.

   

  Folia OWV

  Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Jest to folia światło przepuszczalna, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki setkom niewielkich otworów. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową.

  Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym. W naszej ofercie proponujemy wytrzymałą folię o grubości 180 mikronów.

   

  Folia wylewana

  Folia wylewana jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, właścicieli flot samochodowych oraz wszystkich, którzy pragną się zareklamować. Dzięki niepowtarzalnym efektom graficznym możesz zaprezentować swoją firmę podczas codziennej jazdy bez względu na pojazd, jakim się poruszasz.

  Folia charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu – po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki takiej strukturze posiada właściwości niezbędne przy aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych: zderzaki, lusterka, uszczelki. Wybierając folię mat lub połysk o grubości 55 mikronów możesz zamienić swój samochód w mobilny nośnik reklamowy. Aby mógł służyć Ci jak najdłużej, zalecamy uszlachetnić folię wylewanym laminatem dostępnym w wersji połysk i mat.

 • X-banner

  X-banner

  X-banner

  Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę w miejscu sprzedaży lub na licznie odwiedzanych targach i spotkaniach promocyjnych, skorzystaj z efektownego systemu zwanego „pajączkiem”. Łatwy w obsłudze, jednocześnie najtańszy i najlżejszy spośród stojaków reklamowych o konstrukcji wykonanej z lekkiego i wytrzymałego włókna węglowego.

  Dzięki zastosowaniu tworzywa blockout 250 mikronów, twoja grafika rozpięta na aluminiowym stojaku, będzie odporna na rozdarcia. Materiał blockout 250 mikronów posiada również znakomite właściwości blokowania światła. W trosce o bezpieczny transport do każdego stojaka dołączamy wygodną torbą. X-banner wykonujemy w formacie 80×180 cm. Całość pakowana jest w poręczną torbę transportową.

 • Roll-up

  Roll-up

  Roll-up standard

  Jesteś częstym gościem targów i konferencji? W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć nowoczesnego stojaka prezentacyjnego, który jest niezwykle łatwy i szybki w montażu. Oferowany przez nas roll-up wykonujemy na tworzywie blockout 250 mikronów, który nie tylko gwarantuje odporność na rozdarcia, ale również posiada znakomite właściwości blokowania światła. Po zakończeniu prezentacji grafikę zamyka się w poręcznej kasecie, dzięki czemu nie ulega ona uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania.

  W komplecie otrzymujesz trwałą torbę transportową.

 • Plakaty XXL

  Plakaty XXL

  Plakat wielkoformatowy

  Plakaty dają Ci nieograniczoną możliwość przekazu informacji. Pokaż swój projekt w wielkim formacie i wyróżnij się wśród innych. Dostępne są w standardowych wymiarach 100×140 cm i 70×100 cm, ale to nie wszystko. Naszą unikalną ofertę stanowią plakaty o rzadko spotykanych formatach, które możesz określić we własnym zakresie. Do dyspozycji masz powierzchnię nawet do 5 m.

  Plakaty wielkoformatowe drukujemy techniką solwentową na dwóch różnych podłożach: blueback powlekany 130 g i satyna papier powlekany 200 g. Blueback powlekany 130 g to wysokiej jakości papier billboardowy. Wodoodporne właściwości z niebieskim podkładem izolującym od podłoża zapobiegają prześwitywaniu uprzednio naklejonych warstw. Natomiast satyna powlekana 200 g to odporny na działanie czynników atmosferycznych papier, który charakteryzuje się idealnym zastosowaniem do wysokiej jakości wydruków plakatowych.

 • Planery

  Planery

  Podkład na biurko

  Spędzasz przy biurku dużo czas i lubisz informacyjny porządek? Już nie musisz szukać kartki do zapisania ważnych wiadomości, funkcję notesu przejmuje od dziś podkład na biurko!

  Ponieważ potrzeby i wymagania naszych Klientów są różne, oferujemy aż cztery formaty podkładu: A3, A2, B3 i B2. Jeśli często i dużo notujesz wybierz podkład z 52 kartami. Do wyboru masz także wersję z 26 kartkami na tekturowej szarej podkładce. Do drukowania podkładu używamy najlepszego papieru – offset 90 g. Mamy coś jeszcze – jeśli chcesz, by Twój podkład wyróżniał się, wybierz opcję z zaokrąglonymi rogami.

   

   

  Planer ścienny

  Wyraźny, przejrzysty i perfekcyjnie uporządkowany – taki jest planer. Pozwoli doskonale zaplanować wszystkie zadania, tak aby już nic nie umknęło Twojej uwadze. Spotkania firmowe, branżowe imprezy, start kampanii reklamowych – teraz masz wszystkie ważne terminy w zasięgu wzroku.

  Będzie widoczny z każdego miejsca w biurze dzięki swojemu formatowi B1, a możliwość całkowicie indywidualnego zadruku to również atrakcyjna i skuteczna forma reklamy Twojej firmy. Jeżeli szukasz dobrze zorganizowanego kalendarza to wybierz planer!

  Zaprojektuj przejrzyste i funkcjonalne kalendarium, dodaj oryginalną grafikę, a z przyjemnością spoglądać na niego będą Twoi klienci przez wszystkie 365 dni w roku. Wydrukujemy go na kartonie 300 g, dzięki czemu będzie wyjątkowo wytrzymały.

   

   

 • Notesy

  Notesy

  Notes

  Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić ważną notatkę na kartce, którą później zgubiłeś? Teraz Twoje kartki połączymy klejem i tak powstanie notes; od dziś nic już nie umknie Twojej uwadze. W naszej ofercie znajdziesz cztery formaty notesów. Wybierz ten, który najlepiej do Ciebie pasuje. Przygotuj dowolną grafikę, notesy drukujemy w czterech kolorach!

  Notujesz mało – wybierz notes 25-cio lub 50-cio kartkowy, notujesz dużo – wybierz 100 kartkowy, każdy drukujemy na offsecie 90 g. Notes bez okładki to najwygodniejszy sposób zapisywania informacji. Z łatwością oderwiesz kolejną kartę, tak aby mieć nową do wypełnienia. Chcesz notować na okrągło? Wybierz zaokrąglone narożniki, Twój notes nie musi być nudny!

  Notes klejony bez okładki

   

   

  Notes klejony z okładką

   

  Okładkę Twojego notesu wydrukujemy na kredzie 170 g mat lub połysk.

  Notes spiralowany

  Notujesz mało – wybierz notes 50-cio kartkowy, notujesz dużo – wybierz notes 100 kartkowy, każdy drukujemy na 90 g offsecie. Okładkę Twojego notesu wydrukujemy na kredzie 350 g mat. Dodatkowo możemy uszlachetnić ją folią mat. Dzięki temu notes będzie trwale zabezpieczony i wyjątkowo elegancki. Poszczególne karty notesu łatwo się przekładają dzięki spirali. Dobierz jej kolor do Twojego projektu – masz aż cztery do wyboru (biały, złoty, czarny, srebrny).

   

   

  Do wyboru masz 4 formaty :

  1. A6 (105 x 148 mm)
  2. A5 (148 x 210 mm)
  3. A4 (210 x 297 mm)
  4. DL (99 x 210 mm)
 • Papier firmowy

  Papier firmowy

  Papier firmowy

  Produkt za którym najbardziej tęskni… Twoja drukarka. Niezbędny wszędzie tam, gdzie prowadzisz korespondencję i przygotowujesz oferty handlowe. Papier firmowy jest również wizytówką Twojej firmy, więc pozwól mu pokazać się z jak najlepszej strony.

  Oferujemy papier w formacie A4 i A5, drukowany jednostronnie w pełnej kolorystyce na papierze offsetowym preprint 90 g, który spokojnie i bez stresu możesz powierzyć drukarce. Obroni się przed jej ciepłem znanymi nie tylko sobie właściwościami?

   

 • Teczki Ofertowe

  Teczki Ofertowe

   

  Teczka ofertowa

  Teczka to atrybut każdego biura. To właśnie w niej bezpiecznie przechowasz dokumenty lub przekażesz w eleganckiej formie ofertę handlową swojemu kontrahentowi. Proponujemy wysokiej jakości teczki w doskonałej cenie, z 3 wzorami skrzydełek do wyboru.

  Teczkę Economy drukujemy jednostronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej trwałość i wytrzymałość. Jeśli zdecydujesz się teczkę pokryć folią soft touch, uzyskasz unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie element graficzny. Teczki dostępne są w wersji z jednobigowym grzbietem jak i grzbietem 5,5 lub 10 mm. Z pewnością zmieścisz każdą ilość dokumentów.

  Nasze teczki Cię uskrzydlą!

  Pakowanie

  Teczki pakujemy na płasko w wytrzymałe kartony z tektury falistej.

 • Katalogi

  Katalogi

  Katalogi szyte

  Katalogi lub broszury są nieodzownym i koniecznym składnikiem, jeśli chcesz aby Twoja oferta miała atrakcyjną i przejrzystą formę. Oczywiście sporo zależy od tego co umieścisz w katalogu. Niemniej jednak to forma podania i wykonania może przesądzić o tym, czy Twój klient wybierze Ciebie na kontrahenta. Mnóstwo miejsca na zamieszczenie szczegółowych informacji o Twojej firmie lub produkcie.
  Katalogi oferujemy w wielu formatach i wariantach wykończenia. Możesz wybrać katalog z najwyższej półki z foliowaną okładką lub zdecydować się na tańszą ergonomiczną wersję bez okładki. Także ilość stron zależy od Ciebie.

  Katalogi klejone


  Katalogi klejone posiadają charakterystyczny grzbiet, który jest jednocześnie miejscem klejenia stron katalogu. Zazwyczaj minimalna ilość stron w takim katalogu to 30 – 40 stron
 • Plakaty

  Plakaty

  Plakaty
  Przyciąga, informuje, a czasem szokuje… Plakat reklamowy to jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni.
  Nadaje się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez. Dobrze zaprojektowany i widoczny będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

  Plakaty dostępne od formatów A3 do formatu B0 oraz trzech nietypowych formatach

  Plakaty drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na papierze od 90g -350g

 • Ulotki

  Ulotki

  Ulotki

  Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania)  pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy.

  Papier :

   

  Ulotki składane

  format:

  ilość stron i sposób składania:

  rodzaj papieru:

   

   

 • Standard

  Standard

  Biznes Karty

  Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych.

  Biznes karty można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

  Standard

  Produkty linii Standard – są drukowane na sztywnym kartonie Arktika, o gramaturze 300g. Dodatkowo foliowane są folią błysk – jedno lub dwustronnie.

  Karton Arktika 300g

  Produkt drukowany jest na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż kreda 350, a nieco mniejszej gładkości.

  B+0 Folia błysk jednostronnie (awers)
  Produkt jest uszlachetniany jednostronnie folią błysk, co dodaje mu połysku, ożywia kolory i zwiększa jej trwałość.
  Foliowanie z jednej strony umozliwia na odwrocie zapis potrzebnych informacji.
  85 x 54 mm

  85 x 54 mm – format karty kredytowej, zgodny ze europejskimi standardami.

  4+4 full kolor CMYK
  Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.
  Zaokrąglone narożniki

  Dzięki wykrawaniu przelotowemu krawędzie biznes kart są gładkie, niepostrzępione i pozbawione „ząbka”.

  Kolejka Wizytówki_4+4

  Lakier dyspersyjny
  Produkt pokryty jest warstwą lakieru dyspersyjnego, która dodatkowo poprawia efekt wizualny wydruku. Warstwa lakieru dyspersyjnego zabezpiecza także wydruk przed ścieraniem.
  kolor Pantone brak

 • Elegance

  Elegance

  Biznes Karty

  Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych.

  Biznes karty można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

  Elegance

  Produkty linii Elegance drukowane są na wysokiej jakości sztywnym kartonie 300g. Dodatkowo uszlachetniane są z jednej strony matową folią, która dodaje im elegancji i szykowności.

  Karton Arktika 300g

  Produkt drukowany jest na sztywnym kartonie o gramaturze 300g. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu. Jest to karton o większej sztywności niż kreda 350, a nieco mniejszej gładkości.

  M+0 Folia mat jednostronnie (awers)
  Produkt foliowany jest z jednej strony matową folią, która dodaje elegancji i szykowności. Dzięki foliowaniu z jednej strony możliwe jest stemplowanie lub dopisywanie na odwrocie swoich uwag.
  85 x 54 mm

  85 x 54 mm – format karty kredytowej, zgodny ze europejskimi standardami.

  4+4 full kolor CMYK
  Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.
  Zaokrąglone narożniki

  Dzięki wykrawaniu przelotowemu krawędzie biznes kart są gładkie, niepostrzępione i pozbawione „ząbka”.

  Kolejka Wizytówki_4+4

  Lakier dyspersyjny
  Produkt pokryty jest warstwą lakieru dyspersyjnego, która dodatkowo poprawia efekt wizualny wydruku. Warstwa lakieru dyspersyjnego zabezpiecza także wydruk przed ścieraniem.
  kolor Pantone brak

 • Classic

  Classic

  Klasyczne biznes karty bez folii.

  Biznes Karty

  Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej danych.Biznes karty można wykorzystać także jako kalendarzyki listkowe, karty stałego klienta, metki itp.

  Classic

  Linia produktów Classic – drukowanych na papierze kredowym, o gramaturze 350g, pokrywane warstwą lakieru dyspersyjnego, który zabezpiecza druk przed ścieraniem. Produkty Classic nie są foliowane.

  Kreda mat 350g

  Produkt drukowany jest na kredowym, dwustronnie bielonym kartonie o gramaturze 350g. Jest to papier o większej gładkości niż karton 300g, ale nieco mniejszej sztywności. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość produktu.

  0+0 Bez uszlachetniania
  Produkt nie jest uszlachetniany.
  85 x 54 mm

  85 x 54 mm – format karty kredytowej, zgodny ze europejskimi standardami.

  4+4 full kolor CMYK
  Zadruk produktu w pełnym kolor CMYK z obu stron.
  Zaokrąglone narożniki

  Dzięki wykrawaniu przelotowemu krawędzie biznes kart są gładkie, niepostrzępione i pozbawione „ząbka”.

  Kolejka Wizytówki_4+4

  Lakier dyspersyjny
  Produkt pokryty jest warstwą lakieru dyspersyjnego, która dodatkowo poprawia efekt wizualny wydruku. Warstwa lakieru dyspersyjnego zabezpiecza także wydruk przed ścieraniem.
  kolor Pantone brak

 • Premium Mat

  Premium Mat

  Biznes Karty
  Podstawowa forma reklamy. Mała ale skuteczna. Niewielkie rozmiary, pozwalają na schowanie biznes karty w portfelu, wizytowniku, nawet po kilku miesiącach od spotkania z kontrahentem pozwolą na bezproblemowe nawiązanie kontaktu dzięki zapisanych na niej