Wizytówki CREATIVE

Wizytówki CREATIVE – to kolekcja wyjątkowych wizytówek będących wyzwaniem dla najwybredniejszych projektantów. Szeroka gama wyselekcjonowanych papierów ozdobnych, bogate opcje kolorystyczne i możliwość zastosowania białej farby – to nowe podejście do kreacji.

Creative

Creative – to produkty drukowane na szerokiej gamie wyselekcjonowanych papierów ozdobnych. Unikatowe podłoża i ogormne możliwości kolorystyczne. W standardzie Creative jest bowiem druk w 5 kolorach (CMYK + Biały). Ciekawe podłoża, bogate opcje kolorystyczne, zastosowanie koloru białego to idealne połączenie dla kreatywnych projektów.

Papiery ozdobne

Ponad 100 papierów ozdobnych i fakturkowanych do wyboru.  Wyselekcjonowane papiery wizytówkowe o różnorodnej fakturze i kolorze. Dobór odpowiedniego papieru to zasadnicza sprawa przy tworzeniu wizytówki. Niecodzienny, efektowny papier może dodać jej nieco wyjątkowości i charakteru. Wizytówki Creative drukowane są na różnorodnych papierach fakturkowanych i ozdobnych. To Ty decydujesz jaki papier ma być częścią Twojego projektu. W odpowiednim doborze papieru bardzo pomocny jest wzornik Creative, zawierający próbki wszystkich papierów, dostępnych dla tej linii produktowej. Każdy papier oznaczony jest w nim numerem, który wystarczy podać w formularzu zamówienia.

0+0 Bez uszlachetniania
Produkt nie jest uszlachetniany.
90 x 50 mm
Standardowy format wizytówki – 90 x 50 mm.
4W+0 – full kolor CMYK + biały
Pełna opcja kolorystyczna w najwyżeszj jakości druku cyfrowym na maszynie HP Indigo 5600. Dodatkowy kolor biały w standardzie. Zadruk z jednej strony. Standardowa kolorystyka palety CMYK wzbogacona jest o specyficzny dodatek kolorystyczny, jakim jest biała farba, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach. W standardzie wizytówek Creative jest pełna opcja kolorystyczna: 4 kolory CMYK + kolor biały.
Biały kolor
Specyficznym dodatkiem kolorystycznym jest biała farba, za pomocą której można uzyskać bardzo ciekawe efekty, w szczególności na ciemnych podłożach. Wybranie tej opcji nie zwiększa ceny produktu – opcja ta jest wliczona w podstawową cenę produktu.
Papier specjalny ARCHES Biały 250g

 

 

Information

Client:
Date: 16 maja, 2013
Live preview

Facebook