Folia monomeryczna

Folie monomeryczne to podstawowe podłoże wykorzystywane w druku wielkoformatowym. Są to białe, samoprzylepne folie o szerokich możliwościach stosowania, charakteryzujące się dużym nasyceniem barw. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce być zauważony zarówno w reklamie wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Nieważne czy projektujesz stoisko targowe, czy chcesz wyróżnić swoją tablicę reklamową, matowa lub błyszcząca folia monomeryczna o grubości 100 mikronów pozwoli zrealizować Twój pomysł. Aby reklama była nie tylko efektowna, ale i długotrwała, zalecamy zalaminować folię laminatem monomerycznym.

 

Folia OWV

Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Jest to folia światło przepuszczalna, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki setkom niewielkich otworów. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową.

Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym. W naszej ofercie proponujemy wytrzymałą folię o grubości 180 mikronów.

 

Folia wylewana

Folia wylewana jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, właścicieli flot samochodowych oraz wszystkich, którzy pragną się zareklamować. Dzięki niepowtarzalnym efektom graficznym możesz zaprezentować swoją firmę podczas codziennej jazdy bez względu na pojazd, jakim się poruszasz.

Folia charakteryzuje się doskonałymi parametrami w zakresie rozciągania oraz pamięcią kształtu – po podgrzaniu dopasowuje się do powierzchni, na którą została naklejona. Dzięki takiej strukturze posiada właściwości niezbędne przy aplikacji grafiki na powierzchniach z dużymi przetłoczeniami i trudno dostępnych: zderzaki, lusterka, uszczelki. Wybierając folię mat lub połysk o grubości 55 mikronów możesz zamienić swój samochód w mobilny nośnik reklamowy. Aby mógł służyć Ci jak najdłużej, zalecamy uszlachetnić folię wylewanym laminatem dostępnym w wersji połysk i mat.

Information

Client:
Date: 3 czerwca, 2013
Type:
Live preview

Facebook